3 4 1 2

Relacja z Pikniku dla dzieci – Zakończenie wakacji 2019 na Osiedlu „Korczak”


Tradycyjnie jak co roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Małopolska” reprezentowana przez Panią Prezes Zarządu Mariolę Migdar oraz Klub Osiedlowy „Hallerówka” miały okazję zorganizować huczne pożegnanie wakacji dla dzieci z Osiedla „Korczak”. Do pomocy przy organizacji również włączyły się: Zarząd Osiedla nr 8 „Korczak” w Gorlicach oraz sponsorzy.
Impreza plenerowa odbyła się 30.08.2019 r. i uczestniczyło w niej około 240 dzieci w różnym wieku. W godzinach porannych dzieci miały możliwość wzięcia udziału w konkursach oraz zawodach sportowych, które zorganizowano przy współpracy z gorlickim animatorem sportu Panem Łukaszem Brzeziańskim. Natomiast po południu czekały na dzieci kolejne atrakcje. Dzieci bawiły się przy muzyce i oprawie animacyjnej prowadzonej przez firmę Art- Studio z Kunowej. Spółdzielnia przygotowała dla wszystkich obecnych dzieci darmowe kupony na: trzy różnej wielkości dmuchane zjeżdżalnie, skoki na trampolinie, przejazd konikami ze Stowarzyszenia Jeździeckiego „Galopada” w Kobylance, lody z Bobowej od Pana Józefa Gucwy, malowanie twarzy, przejazdy po mieście Wesołym Autobusem Pana Marka Wesołowskiego. Dzieci otrzymały darmowe kupony również na kiełbaski z grilla, które były pieczone przez Członków Zarządu Osiedla nr 8 „Korczak” w Gorlicach. Nie mogło zabraknąć atrakcji przygotowanych przez Straż Pożarną i Policję. Rozdano liczne nagrody za udział w konkursach oraz udział w zawodach sportowych i turnieju piłki nożnej. Ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gorlicach przeprowadzono ogólnopolską kampanią edukacyjno-profilaktyczną MSWiA – „Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Każdy znalazł coś fajnego dla siebie. Zabawa trwała do samego wieczoru, a radość dzieci była ogromna.
Dziękujemy licznym mieszkańcom naszego osiedla za wspaniałą zabawę.
Podziękowania również składamy osobom, które przyczyniły się do organizacji imprezy, w tym Członkom Zarządu Osiedla nr 8 oraz licznym sponsorom za wsparcie finansowe oraz rzeczowe. Serdecznie dziękujemy Miejskiemu Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych w Gorlicach, Elektrociepłowni w Gorlicach, Zarządowi Osiedla nr 8, Hurtowni Elektrycznej „Energo Electric”, MKRPA w Gorlicach, Firmom: Sat-Kol, Ap-Media, Mir-Mat, PPHU „ Apollo”, Konopka AGD, Księgarni „Bajka”, sklepowi „Alfa”, Fryzjerowi „Ania”, Przedszkolu „Kubusiowy Ogród” w Gorlicach, Hurtowni A-Zet, Piekarni „Weronica” – Janusz Pietrucha, Firmie „Forest”.

Telefony alarmowe

Konserwator WOD-KAN, GAZ i C.O.: 508 082 005
Dyżurny elektryk: 508 082 006
Służby alarmowe: 112
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż Pożarna: 998
Policja: 997

Dyżury Rady Nadzorczej

6.04.2020r.
4.05.2020r.
1.06.2020r.
6.07.2020r.
3.08.2020r.
7.09.2020r.
5.10.2020r.
2.11.2020r.
7.12.2020r.

P. Klaudia Smaczniak
P. Andrzej Rak
P. Henryk Plato
P. Janina Roman
P. Klaudia Smaczniak
P. Jakub Łęcki
P. Aneta Roman
P. Andrzej Rak
P. Jolanta Dobek

Osiedle Magdalena
Osiedle Korczak
Osiedle Magdalena
Osiedle Korczak
Osiedle Magdalena
Osiedle Korczak
Osiedle Magdalena
Osiedle Korczak
Osiedle Magdalena

Od dnia 25.03.2020 r. Dyżury Rady Nadzorczej nie będą odbywać się do odwołania

Copyright © 2015 SM Małopolska.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Pracownia Komputerowa PELG