Klub Osiedlowy „Jubilat” tu nie ma czasu na nudę…

W ostatnim czasie w osiedlowym Klubie ,,Jubilat’’ przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców kilka propozycji różnorodnych form spędzania wolnego czasu. Jesienią odbyły się dwuetapowe zajęcia z ceramiki dla dzieci uczęszczających na świetlicę. Mogły się na nich zapoznać z materiałem jakim jest glina, procesami jakie zachodzą podczas wysychania, gładzenia, wypalania oraz szkliwienia. W zajęciach wzięło udział 15 dzieci w różnym wieku, wykonały tabliczki ze swoim imieniem w różnych kształtach. Wykonane podczas warsztatów prace, wypalone na biskwit oraz wy-szkliwione w kolorach przedstawiamy w galerii zdjęć.

Na zajęciach świetlicowych dzieci wykonały rożne prace o tematyce jesiennej, wykazując się pomysłowością, zaangażowaniem i zdolnościami plastycznymi. W przerwach zajęcia ruchowe również sprawiły im wiele radości i były alternatywą na jesienne wieczory.

W dniu 8 grudnia dla dzieci zostały zorganizowane warsztaty pt. ,,Mikołaje z filcu’’. Podczas zajęć z dzieciakami wykonaliśmy szablon , rozrysowaliśmy na filcu, wycinaliśmy i kleiliśmy. Ostatecznie wyszły piękne mikołajki, które mogą być zawieszone na choinkę lub jako ozdoba świąteczna..

Skip to content