Do wynajęcia lokale przy ul.Hallera i ul.Słonecznej

Nasza Spółdzielnia posiada wolne lokale, zlokalizowane przy ul.Hallera i ul.Słonecznej w Gorlicach  z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo-usługowej:

Lokal użytkowy o pow. 240 m2 Gorlice ul. Hallera 81

Lokal znajduje się w parterowej części pawilonu administracyjno –handlowego przy ul. Hallera w Gorlicach. Składa się z hali sklepowej -210,28 m2 oraz zaplecza magazynowo socjalnego -31,56 m2. z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i innej. Powierzchnia całości 241,88 m2. Wyposażony w: instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, dostawy mediów opomiarowane. W pawilonie funkcjonują biura i lokale handlowe, dogodny dojazd do części magazynowej (osobne wejście spożywcze). Usytuowany przy samym wejściu na osiedle liczące ponad 2 100 mieszkańców, w pobliżu szkoły podstawowej i przedszkola. W pobliżu znajdują się duże markety spożywcze (Biedronka, Kaufland). Lokal można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Stawka wynajmu uzależniona jest od usytuowania lokalu, parametrów technicznych jak również zakresu adaptacji jaki pokrywa przyszły najemca. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

Lokal użytkowy o pow. 150 m2 Gorlice ul. Słoneczna 2

Lokal użytkowy położony na parterze pawilonu handlowo – usługowego przy ulicy Słonecznej 2 w samym centrum osiedla liczącego ponad 3 000 mieszkańców. W pawilonie znajdują się m.in. sklepy spożywcze, gabinety lekarskie, apteka, przedszkole. Powierzchnia użytkowa 148,54 m2. Lokal posiada dwa niezależne wejścia. Lokal wyposażony w instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, dostawy mediów opomiarowane, w pawilonie. Dogodny dojazd, parkingi. Lokal można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Stawka wynajmu uzależniona jest od usytuowania lokalu, parametrów technicznych jak również zakresu adaptacji jaki pokrywa przyszły najemca. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

Pawilon Handlowo Usługowy 50m2 Gorlice ul. Hallera

Pawilon blaszany, wolnostojący, położony przy ul. Hallera na parterze o powierzchni 50,00 m2 . Lokal usytuowany bezpośrednio przy drodze miejskiej prowadzącej do budynków mieszkalnych osiedla liczącego ponad 2 100 mieszkańców, sąsiadujący ze sklepem spożywczym.

Wyposażony w: instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, dostawy mediów opomiarowane, dogodny dojazd i parking bezpośrednio przed wejściem do budynku.

Lokal można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Stawka wynajmu uzależniona jest od usytuowania lokalu, parametrów technicznych jak również zakresu adaptacji jaki pokrywa przyszły najemca. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

Sala Konferencyjna 68m2 Gorlice ul.Hallera 81

Klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 68 m2. położona w Gorlicach przy ulicy Hallera na parterze. Jasna, dobrze nasłoneczniona sala posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, wyposażona w rzutnik, ekran, flipchart itp. (w cenie sali). Idealna na wielobranżowe szkolenia.
Możliwe zastosowanie ustawienia stołów i krzeseł w dowolnym układzie co umożliwia udział do 60 osób. Sale udostępniamy nawet do godziny przed wynajmem (do uzgodnienia). Możliwy wynajem godzinowy, dzienny, weekendowy, krótkoterminowy. Stawka godzinowa zależy ściśle od liczby godzin wynajmu.
Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

W razie zainteresowania, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

  • Biuro Spółdzielni: ul. Hallera 81 38-300 Gorlice
  • Telefonicznie: 18 353 78 34, 18 353 64 67
  • Elektronicznie: sm-malopolska@tlen.pl
    Serdecznie Zapraszamy!
Skip to content