Lokale użytkowe z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i in.
w budynkach na os. Magdalena w Gorlicach:

ul. Słoneczna 2

Słoneczna 2 – 148,54 m– lokal znajduje się na parterze pawilonu handlowo – usługowego usytuowanego w samym centrum osiedla liczącego ponad 3 000 mieszkańców. 

W pawilonie znajdują się m.in. sklepy spożywcze, gabinety lekarskie, apteka, przedszkole. Lokal posiada dwa niezależne wejścia. Lokal wyposażony w instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, dostawy mediów opomiarowane, w pawilonie. Dogodny dojazd, parkingi.

ul. Kopernika 10

Lokal użytkowy położony na piętrze pawilonu handlowo – usługowego przy ulicy Kopernika 10 w samym centrum osiedla Magdalena liczącego ponad 3 000 mieszkańców.
W pawilonie znajdują się m.in. sklepy spożywcze, kwiaciarnia, fryzjer, sala konferencyjno-bankietowa, KRUS, lokale biurowe.
Lokal znajduje się na piętrze, nad sklepem spożywczym, składa się z trzech pomieszczeń biurowych oraz WC o łącznej powierzchni użytkowej 46,10 m2 .
Wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, (dostawy mediów opomiarowane). Do lokalu prowadzi niezależne wejście. Dogodny dojazd, parkingi.

Lokale można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Stawka wynajmu uzależniona jest od usytuowania lokalu, parametrów technicznych jak również zakresu adaptacji jaki pokrywa przyszły najemca. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

Skip to content