Nowa strona internetowa!

Szanwoni Państwo!

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową odsłonę strony internetowej Naszej Spółdzielni. Mamy nadzieję, że wygląd strony przypadnie Państwu do gustu, a korzystanie z niej będzie przyjemnością.

Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące Naszej Spółdzielni:

  • AKTUALNOŚCI – gdzie będziemy przedstawiać bieżące informacje bezpośrednio dotyczące naszych mieszkańców i wydarzeń na Naszych Osiedlach,
  • OGŁOSZENIA – gdzie nasi kontrahenci będą mogli sprawdzić ogłoszone przetargi, zapoznać się z ofertą wolnych lokali do najmu,
  • SPÓŁDZIELNIA – tam zebrane zostały wszelkie informację dotyczące Naszej Spółdzielni, godziny pracy, organy statutowe i przepisy prawa w tym regulaminy obowiązujące mieszkańców.
  • STREFA MIESZKAŃCA – to miejsce w którym znajdą Państwo przydatne wzory formularzy i wniosków dotyczących spraw realizowanych w spółdzielni np. deklaracja członkowska czy też wniosek o zgodę na remont.
  • SALE KONFERENCYJNE I BANKIETOWE – tu każdy z Państwa ma możliwość zapoznania się z ofertą wynajmu sal znajdujących się w zasobach spółdzielni.
  • KONTAKT – dane teleadresowe oraz formularz wysyłania wiadomości, który umożliwia automatyczne przesyłanie wiadomości na pocztę elektroniczną spółdzielni, w ten sposób mogą Państwo zgłosić np. awarię.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że mogą na stronie znajdować się niedociągnięcia i błędy w jej funkcjonowaniu, które tradycyjnie pojawiają się przy tego typu zmianach. W związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość, a wszelkie zauważone niezgodności, błędy, spostrzeżenia i sugestie co do zawartości strony prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mailowy Spółdzielni tj. sm-malopolska@tlen.pl

Skip to content