Pikniki na zakończenie lata za nami

W dniach 8 i 9 września Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Małopolska” wraz z Zarządem Osiedla Nr 2 „Magdalena”, Nr 3 „Kromera” i Nr 8 „Korczak” oraz partnerami prywatnymi zorganizowała dla mieszkańców osiedli Piknik na zakończenie lata.

Na dzieci i dorosłych czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów m. in. strefa animacji dla dzieci, dmuchańce, przejażdżki kucykami i meleksem oraz malowanie twarzy i brokatowych tatuaży. Podczas pikników mieszkańcy mieli możliwość wymiany elektroodpadów i zużytych baterii na rośliny, a starych żarówek na żarówki Led oraz zapoznania się z ofertą lokalnych przedsiębiorców prezentujących swoje stoiska firmowe. Dzięki obecności klubów sportowych GZKS Gorlice oraz GKS Glinik Gorlice mogliśmy obejrzeć utalentowanych chłopców i dziewczęta w pokazach zapaśniczych, piłkarskich i tanecznych. Przy kubku lemoniady mogliśmy zaczerpnąć informacji na temat nowo powstałego przedszkola przy ul. Hallera 81 „Akademia Małego Mistrza”. Na zakończenie pikników wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z plenerowego kina letniego przygotowane przez KINO KOLORY.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim sponsorom i partnerom, zarówno tym którzy od wielu lat wspierają nasze inicjatywy, jak i tym nowym, którzy po raz pierwszy wsparli nasze przedsięwzięcia, mamy nadzieję, że wspólnie jeszcze nie raz sprawimy naszym mieszkańcom wiele radości i pozytywnych emocji.

Poniżej udostępniamy relacje z Pikników telewizji RTVG:

Zapraszamy również na stronę hallogorlice.info gdzie znajdą Państwo również relację z Osiedlowych Pikników.

Zapraszamy również do zapoznania się z fotorelacją z Pikników:

Osiedle Korczak (08.09.2021r.)

Osiedle Magdalena (09.09.2021r.)

Skip to content