Podsumowanie akcji „Tropikalne Lato” w Osiedlowych Klubach Spółdzielni.

Wakacje dobiegają końca. Najwyższy czas na podsumowanie wakacyjnej oferty Klubów „Hallerówka” i „Jubilat” działających przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Małopolska”! Czasu na nudę nie było!
Na dzieci czekało wiele atrakcji, zabaw, warsztatów plastycznych, kulinarnych oraz sportowych. 

Z kręgu zajęć plastycznych odbyły się m.in. następujące warsztaty: koralikowe bransoletki i breloczki, ramki z drewnianych patyczków, organizery na długopisy. Wykonaliśmy gąsieniczki z koralików i kolorowych drucików, motylki wyklejane pociętymi płytami CD, maskotowe ośmiorniczki wykonane ze ściereczek kuchennych, pomponikowe lody, torty z gąbek do naczyń, slime, zwierzątka wykonane z wkładów po jajkach, a także tekturowe klapki. 

Obok zdolności plastycznych dzieciaki wykazały się ogromnym talentem kulinarnym. Wspólnie upiekliśmy smakowite muffinki, gofry, a także przygotowaliśmy owocowe saszłyki, czy letnią lemoniadę. 

Oprócz zajęć plastycznych, czy kulinarnych czas mijał nam na zabawach ruchowych, sportowych, grach planszowych, czy zabawach na zewnątrz. Z większych przedsięwzięć udało się nam zrealizować m.in. spotkanie z pszczelarzami, z instruktorem jazdy na rolkach, zorganizowaliśmy wycieczkę do Sękowej dla dzieci z Osiedla Korczak, a dla dzieci z Osiedla Magdalena wycieczkę do Krakowskiego ZOO. 

Zwieńczeniem atrakcji tego lata będą corocznie organizowane „Pikniki na zakończenie Wakacji” na które już dziś serdecznie zapraszamy. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (5 września) na Osiedlu Korczak, drugi na Osiedlu Magdalena w czwartek (8 września).

Po więcej szczegółów odsyłamy do plakatów promujących te wydarzenia.

Skip to content