Prace remontowe na Osiedlu Korczak

W zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Małopolska” trwają kolejne prace remontowe:

Remont balkonów przy ul. Hallera 6

Rozpoczął się remont balkonów w budynkach wielorodzinnych Spółdzielni Mieszkaniowej „MAŁOPOLSKA”. Aktualnie trwają prace w budynku przy ul. Hallera 6 gdzie remontowi poddane zostało 30 balkonów, a prace obejmują m. in. demontaż starych płytek i wylewek cementowych, wykonanie nowych obróbek blacharskich, wykonanie izolacji pionowych oraz nowych wylewek i płytek, czyszczenie i malowanie barierek.

Remont podestów wejściowych do budynku przy ul. Hallera 10

Od kilku dni trwa remont podestów wejściowych do budynku przy ul. Hallera 10. W ramach prowadzonych prac modernizacji poddane zostanie 8 szt. podestów wejściowych do budynku mieszkalnego co zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo korzystających, a w ramach prowadzonych prac dodatkowo wymienione zostaną rynny wiatrołapu wraz z odpływem do rur spustowych.

Schody do bydynku handlowo – usługowego przy ul. Hallera 81 w modernizacji

W dniu dzisiejszym, na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej „MAŁOPOLSKA” rozpoczęła się modernizacja schodów terenowych do budynku handlowo – usługowego przy ul. Hallera 81. W miejscu dawnych schodów w obrębie sklepu i wejścia do Klubu Osiedlowego „Hallerówka” pojawią się zupełnie nowe. Dzięki łagodniejszemu nachyleniu i podjazdowi dla wózków zwiększy się komfort i bezpieczeństwo mieszkańców licznie korzystających z tych schodów.

Skip to content