Sala konferencyjno – bankietowa „JUBILAT” przy ul. Kopernika 10

Kopernika 10

Klimatyzowana sala konferencyjno – bankietowa o powierzchni 168 m2. Możliwe zastosowanie ustawienia stołów i krzeseł w dowolnym układzie co umożliwia udział do 150 osób. Sala posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, wyposażenie (nagłośnienie, rzutnik, ekran, flipchart itp.) w cenie sali.
Nasza sala to idealne miejsce na każdego rodzaju imprezy okolicznościowe – wesela, poprawiny, komunie, chrzty, itp. W pełni wyposażona kuchnia oraz zaplecze socjalne zapewnia możliwość przygotowania przyjęcia bezpośrednio na miejscu lub skorzystania
z usług firm cateringowych.

Sale udostępniamy nawet do godziny przed wynajmem (do uzgodnienia). Stawka wynajmu zależy ściśle od liczby uczestników i godzin wynajmu. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

Sala konferencyjna, szkoleniowa, warsztatowa przy ul. Hallera 81

Hallera 81

Klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 68 m2. Możliwe zastosowanie ustawienia stołów i krzeseł w dowolnym układzie co umożliwia udział do 60 osób. Sala posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, wyposażenie (rzutnik, ekran, flipchart itp.) w cenie sali.

Sale udostępniamy nawet do godziny przed wynajmem (do uzgodnienia). Stawka godzinowa zależy ściśle od liczby godzin wynajmu. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

Sala urodzinowa „HALLERÓWKA” przy ul. Hallera 81

Sala zabaw „Hallerówka” to idealne miejsce na urodziny, imieniny lub inne ważne dla Państwa Pociechy wydarzenie. Czas trwania urodzin jest dowolny, podobnie jak godziny rozpoczęcia – dla Państwa wygody sala posiada osobne wejście. Dorosłym umożliwiamy skorzystanie z osobnej salki w której mogą Państwo porozmawiać ze znajomymi przy kawie,
a jednocześnie z której będą mieć Państwo „oko” na swoje pociechy. Podczas przyjęcia dzieci mogą korzystać z wyposażenia sali, gier i urządzeń które są udostępniane w cenie sali.

Sale udostępniamy nawet do godziny przed wynajmem (do uzgodnienia). Stawka godzinowa zależy ściśle od liczby godzin wynajmu. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

ul. Kopernika 10

ul. Hallera 81

ul. Hallera 81

Skip to content