W Spółdzielni Mieszkaniowej „Małopolska” świętowano Dzień Kobiet i … Mężczyzn

W dniach 8 i 9 marca Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Małopolska” wraz z Zarządem Osiedla Nr 2 „Magdalena” i Nr 8 „Korczak” zorganizowała dla mieszkańców swoich osiedli spotkania okolicznościowe z okazji Dnia Kobiet i … Mężczyzn.

Licznie zgromadzeni mieszkańcy, tak Panie jak i Panowie mieli możliwość wspólnego świętowania. Sala konferencyjna na Korczaku oraz Klub Osiedlowy „JUBILAT” wypełnione do ostatniego miejsca to dowód jak bardzo mieszkańcy czekali na kolejne takie spotkanie. W pierwszym dniu osiedlowego świętowania uczestnikom wspólnie spędzony czas umilił występ orkiestry Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, w drugim zaś dniu mieszkańcy, mogli obejrzeć program rozrywkowy, który zaprezentował Pan Bartosz Chudzicki. 

Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło okolicznościowego toastu i życzeń, życzliwych rozmów oraz smacznego poczęstunku. Wszyscy uczestnicy otrzymali również oryginalne upominki – świece z wosku pszczelego w kształcie kwiatu i słoiczek miodu przygotowane przez Fundację SURVIVAL. W wydarzeniach wziął udział Burmistrz Gorlic Pan Rafał Kukla, który wręczył zgromadzonym Paniom symboliczne goździki i złożył serdeczne życzenia.

W mijającym tygodniu Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Małopolska” Łukasz Igielski wziął udział również w spotkaniach okolicznościowych z okazji Dnia Kobiet organizowanych przez współpracujące ze Spółdzielnią Zarządy Osiedla Nr 5 „Młodych” i nr 3 „Kromera” oraz Gorlickiego Stowarzyszenia Seniorów.

Poniżej powiązane z wydarzeniem strony:

Skip to content