Wieczorek taneczny w Klubie Osiedlowym „Jubilat”

Gorlickie Stowarzyszenie Seniorów przy współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową „MAŁOPOLSKA” w Gorlicach w dniu 24.06.2021 r. zorganizowało w Klubie Osiedlowym „JUBILAT” wieczorek taneczny. Po zeszłotygodniowych atrakcjach skierowanych do dzieci z naszego osiedla przyszła pora na organizację przedsięwzięcia skierowanego do seniorów. W spotkaniu udział wzięło blisko 60 osób, które miało okazje bawić się w sympatycznej atmosferze przy muzyce na żywo. Taneczne spotkania to doskonały czas na kontakty towarzyskie, na pobudzenie umysłu, poprawienie kondycji fizycznej, wyzwolenie pozytywnych emocji.

Wszystkim zainteresowanym udziałem w podobnych imprezach, jak również spotkaniach i wycieczkach dla seniorów przypominamy, że Gorlickie Stowarzyszenie Seniorów prowadzone przez Pana Prezesa Władysława Prochazkę działa w Klubie Osiedlowym „JUBILAT” (Gorlice, ul. Kopernika 10) – spotkania odbywają się w każdy wtorek w godzinach 9:00 – 12:00. Stowarzyszenie zaprasza wszystkich seniorów, którzy chcą wspólnie spędzać czas rozwijając swoje pasje i talenty. Głównym celem działalności stowarzyszenia jest zwiększenie aktywności seniorów poprzez ciekawe formy aktywności: kulturalne, artystyczne, turystyczne i rozrywkowe. 

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia można uzyskać bezpośrednio na wtorkowych spotkaniach lub na portalu społecznościowym:

Skip to content