Zbieramy nakrętki dla kolejnej potrzebującej osoby

Rodzina Pawła Grabowskiego oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Małopolska” organizuje akcję zbiórki nakrętek.

U Pawła w wyniku wypadku samochodowego doszło do uszkodzenia mózgu. Choć widzi i słyszy, to nie chodzi, ani nie mówi. Szansą dla niego jest specjalistyczna rehabilitacja, której celem jest pobudzenie do pracy układu nerwowego, wzmocnienie mięśni, nauczenie Pawła samodzielnego siadania, a także praca nad tym, by zaczął mówić. Paweł wymaga stałego leczenia farmakologicznego, które jest bardzo kosztowne, a kontynuacja rehabilitacji to

jedyny sposób, by mu pomóc.

Nakrętki można dostarczać codziennie do Spółdzielni Mieszkaniowej „Małopolska”, w godzinach pracy Spółdzielni, a także do Klubów Osiedlowych „Hallerówka”- ul. Hallera 81 i „Jubilat” – ul. Kopernika 10.

Już dziś do akcji przyłączył się Miejski Zespół Szkół nr 3 im. św. Jana Kantego, do którego Paweł uczęszczał, oraz Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach, gdzie również można dostarczać nakrętki.

Zachęcamy zarówno mieszkańców naszej Spółdzielni, jak i wszystkich gorliczan do dostarczania nakrętek w wymienione wyżej punkty zbiórki. Otwórzmy serca i pomóżmy Pawłowi!

Skip to content