Ogłoszenie ws. możliwości wynajmu sali w Klubie „Jubilat”

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Małopolska" informuje o możliwości wynajmu sali w Klubie "Jubilat"

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Małopolska” w Gorlicach informuje, że od dnia 29.05.2021 r. wznowiona zostaje możliwość wynajęcia na imprezy okolicznościowe sali w Klubie ,,Jubilat”, ul. Kopernika 10 w Gorlicach.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacja terminów możliwa od poniedziałku do piątku (w godz. 9:00-15:00) pod numerem telefonu 18 353 78 34.

Klimatyzowana sala konferencyjno – bankietowa o powierzchni 168 m2. Możliwe zastosowanie ustawienia stołów i krzeseł w dowolnym układzie co umożliwia udział do 150 osób. Sala posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, wyposażenie (nagłośnienie, rzutnik, ekran, flipchart itp.) w cenie sali. Nasza sala to idealne miejsce na każdego rodzaju imprezy okolicznościowe – wesela, poprawiny, komunie, chrzty, itp. W pełni wyposażona kuchnia oraz zaplecze socjalne zapewnia możliwość przygotowania przyjęcia bezpośrednio na miejscu lub skorzystania z usług firm cateringowych.

Sale udostępniamy nawet do godziny przed wynajmem. Stawka wynajmu zależy ściśle od liczby uczestników i godzin wynajmu. Warunki wynajmu oraz ostateczny kształt oferty ustalamy indywidualnie.

Foto: Ministerstwo Zdrowia / materiały prasowe

Z uwagi na stan epidemiczny organizowane imprezy odbywają się z zachowaniem obowiązujących środków bezpieczeństwa,

a obowiązek ten zgodnie z umową wynajmu ciąży na wynajmującym.

Skip to content