„Pikniki na zakończenie wakacji” – fotorelacja

W ubiegłym tygodniu 5 września na Osiedla Korczak i 8 września na Osiedlu Magdalena odbyły się Pikniki na zakończenie wakacji. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Małopolska”, Zarząd Osiedla nr 8 Korczak, oraz Zarząd Osiedla nr 3 Kromer wraz z partnerami przygotowali dla dzieci ogrom atrakcji. Dmuchańce, eurobungee, popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, kiełbaski – to wszystko czekało na dzieci.

Na mieszkańców czekał również Klub Krótkofalowców SP9KGR, który nie tylko opowiadał o łączności krótkofalarskiej, ale również umożliwił uczestnikom „połączenie się” z innymi odbiorcami.

Podczas Pikniku dzięki współpracy z Urzędem Miasta oraz Starostwem Powiatowym w Gorlicach pojawiła się Eko-Strefa, gdzie mieszkańcy mieli możliwość wymiany baterii, żarówek i elektroodpadów na butelki filtrujące Dafi i roślinki.

Na Osiedlu Korczak duże zainteresowanie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych wzbudziła strefa drewnianych gier, a także występ Regionalnego Zespołu Tanecznego „Pogórzanie”.

Dodatkowo dzieci mogły poznać tajniki pracy Strażaka zasiadając w specjalistycznym pojeździe oraz spróbować swoich sił w treningu piłki nożnej razem z trenerami Klubu GKS Glinik Gorlice. Na os. Korczak sporo sportowych atrakcji przygotował Pan Łukasz Brzeziański – animator sportu i rekreacji w Gorlicach. 

Natomiast na Osiedlu Magdalena Piknik został zwieńczony koncertem „Nie wracajmy jeszcze na ziemię”, przygotowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim sponsorom i partnerom, zarówno tym którzy od wielu lat wspierają nasze inicjatywy, jak i tym nowym, którzy po raz pierwszy wsparli nasze przedsięwzięcia, mamy nadzieję, że wspólnie jeszcze nie raz sprawimy naszym mieszkańcom wiele radości i pozytywnych emocji.

Skip to content