Relacja z Pikników na zakończenie wakacji na Osiedlach Spółdzielni „Małopolska”

W dniach 29 sierpnia i 1 września Spółdzielnia Mieszkaniowa „Małopolska” wraz z Zarządem Osiedla nr 8 Korczak oraz Zarządem Osiedla nr 2 Magdalena zorganizowała dla mieszkańców pikniki z okazji zakończenie wakacji. 

We wtorkowe popołudnie bawiliśmy się na Osiedlu Korczak. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – począwszy od dmuchanych zjeżdżalni, kul wodnych, popcornu, skończywszy na przejażdżkach kucykami, czy poczęstunku w postaci chałki z dżemem lub kromki ze smalcem. To nie koniec niespodzianek. W Klubie Osiedlowym Hallerówka czekało na dzieci mobilne planetarium, w którym najmłodsi mogli zapoznać się z układem słonecznym. 

Piknik na Osiedlu Magdalena odbył się w piątek 1 września – idealny dzień na pożegnanie wakacji! W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo dmuchańców! Aż 9 atrakcji o tematyce kosmicznej – Galaktyka Gigantów, Galaktyka Interaktywna i Galaktyka Rywalizacji! Z pewnością kooosmicznie zakończyliśmy te wakacje, a najmłodszym życzymy jak najlepszego startu w nowy rok szkolny!
Pikniki odbyły się w ramach projektu „Kosmos na wyciągnięcie ręki”. Projekt został współfinansowany ze środków otrzymanych z Programu Małopolska Lokalnie i Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego Miasta Kraków oraz Powiatu Oświęcimskiego. 

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim sponsorom i partnerom, zarówno tym którzy od wielu lat wspierają nasze inicjatywy, jak i tym nowym, którzy po raz pierwszy wsparli nasze przedsięwzięcia, mamy nadzieję, że wspólnie jeszcze nie raz sprawimy naszym mieszkańcom wiele radości i pozytywnych emocji.

Skip to content