W trosce o naszych najmłodszych mieszkańców

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Małopolska” kontynuuje proces modernizacji i remontów placów zabaw. W roku bieżącym odmalowano już i zabezpieczono place zabaw na osiedlu „Korczak”, a aktualnie trwają prace na terenie osiedla „Magdalena”. Warto pamiętać, że już na wiosnę nie tylko wymieniono piasek we wszystkich piaskownicach, ale również wymieniono wszystkie drewniane elementy, które na przestrzeni lat uległy zniszczeniu i zagrażały bezpieczeństwu naszych najmłodszych mieszkańców.

W kolejnych dniach planowane są prace związane z modernizacją placu zabaw przy. ul. Słonecznej (za boiskiem sportowym). W dniu dzisiejszym rozpoczął się demontaż elementów urządzeń, które z racji stanu technicznego nie tylko nie nadawały się do dalszej eksploatacji, ale również zagrażały bezpieczeństwu korzystających z nich dzieci.

Uspokajamy jednak wszystkich mieszkańców – plac zabaw w tym miejscu będzie nadal istniał, w najbliższym czasie w tym samym miejscu pojawią się nowe urządzenia, które mamy nadzieję spodobają się naszym najmłodszym mieszkańcom, by mogli bezpiecznie oddawać się grom i zabawom ruchowym (i nie tylko!).

Wierzymy, że systematyczne modernizowanie i doposażanie placów zabaw umożliwi zabawę dzieciom w różnym wieku.

Skip to content