W trosce o zdrowie mieszkańców

Bezpłatnie i bez skierowań – w dniach 18.07.2021 r. i 25.07.2020 r. mieszkańcy osiedli „Magdalena” i „Korczak” mogli skorzystać z badań, konsultacji i szczepienia przeciw COVID-19. Bezpłatne badania oraz możliwość szczepienia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jednodawkowy preparat Johnson&Johnson przyjęło 54 osoby, blisko 50 osobom wykonano test słuchu i wideootoskopie ucha, natomiast z badania cukru, cholesterolu i ciśnienia tętniczego skorzystało 83 osoby. Dla zainteresowanych firma LIFE+ przygotowała stoisko informacyjne na temat: refundacji sprzętu ortopedycznego oraz rehabilitacyjnego, produktów profilaktyki wad stóp oraz postawy, dofinansowania do zakupu wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym „Aktywny Samorząd”, dofinansowania do łamania barier architektonicznych (schodołazy, rampy podjazdowe).

Spółdzielnia Mieszkaniowa „MAŁOPOLSKA” w tym miejscu pragnie serdecznie podziękować swoim partnerom bez których organizacja tego przedsięwzięcia nie była by możliwa:

Serdecznie Dziękujemy

„Biała Niedziela” organizowana w tej formule przez Spółdzielnię Mieszkaniową „MAŁOPOLSKA” odbywała się po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni.

Skip to content