Warsztaty kulinarne dla Seniorów w Klubie Osiedlowym „Jubilat”

W środę 25.05.2022 r. w ramach projektu „Gotujemy Tradycyjnie”, w Klubie Osiedlowym „Jubilat” odbyły się niezwykłe warsztaty kulinarne, w których wzięli udział seniorzy z Osiedla „Korczak” oraz „Magdalena”. Było to ostatnie z trzech spotkań jakie odbyły się w naszym klubie, z cyklu warsztatów skierowanych do gorlickich seniorów.

Podczas warsztatów realizowanych przez Fundację „PrzyGotujmy” miłośnicy jedzenia i amatorzy kuchni, mogli spróbować swoich sił w przygotowywaniu tradycyjnych potraw, ale w nowej odsłonie! Uczestnicy warsztatów mieli szansę zobaczyć, jak wykonać i pięknie podać tradycyjne potrawy, aby nabrały nowego smaku.

Warsztaty prowadził Prezes Fundacji „PrzyGotujmy” – kucharz z wieloletnim doświadczeniem, instruktor i pasjonat kuchni, Radosław Kłapacz. Zrealizowane zostały one w ramach zadań publicznych Miasta Gorlice w obszarze działalności polityki społecznej – projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Gorlice.

Wszystkich mieszkańców naszej spółdzielni zapraszamy do udziału w podobnych przedsięwzięciach, jak również korzystania z oferty Klubów Osiedlowych „Hallerówka” i „Jubilat”. Kluby oferują szereg warsztatów edukacyjnych i spotkań integrujących dla seniorów.

Skip to content